Pracownia Osobowości powstała w 2017 roku z potrzeby rozpowszechnienia wiedzy psychologicznej.

Moje zainteresowanie psychologią przerodziło się fascynującą naukową przygodę. W 2018 roku Pracowania Osobowości uzyskała tytuł WINNER MIND. Dodanie nazwy ZWYCIĘSKI UMYSŁ ma przypominać o potędze jaką mamy w sobie. Był to bodziec do stworzenia wyjątkowego projektu. Powstała bransoletka motywacyjna WINNER MIND – oryginalna, srebra biżuteria, której zadaniem jest przypominać, że wszystko zaczyna się w naszej głowie i to dzięki sobie możemy osiągną to co zamierzamy!

WINNER MIND

Słowa Roberta Colliera "SUKCES JEST SUMĄ MAŁYCH KROKÓW POWTARZANYCH KAŻDEGO DNIA" są kwintesencją dążenia do wyznaczonego celu. Każdy z nas ma plany i założenia, które chce osiągnąć. Jednak ile razy w ciągu dnia myślimy o tym żeby je zrealizować? A przecież już dawno udowodniono, że im częściej o czymś myślisz, tym szybciej to osiągniesz!

branzoletka branzoletka-WM

Najbardziej efektywnie działa się w zespole, dlatego zapraszam do współpracy doświadczonych psychologów i terapeutów.

Berenika Gliniecka PSYCHOLOG

o-nas-Berenika

Jestem psychologiem oraz terapeutką w trakcie certyfikacji. Zajmuję się pracą nad motywacją i kryzysami rozwojowymi, które pojawiają się w życiu każdego człowieka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Swoją pracę opieram na szukaniu zasobów, dlatego pracuję w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

 

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie SWPS w Sopocie o specjalności psychologia kliniczna oraz specjalizację z psychologii sportu na Uniwersytecie Gdańskim. Trening mentalny, który prowadzę daje siłę jaką powinien posiadać każdy, kto chce odnosić sukcesy w sporcie i w życiu.

 

Pasjonuję nad wewnętrzną siłą człowieka. Wyznaję zasadę, że nasze wyobrażenia i myśli kształtują naszą rzeczywistość.

 

Osiągnięcie zadowolenia i satysfakcji z własnego życia, jest tym do czego wszyscy dążymy. Jak może nam w tym pomóc psychologia, a tym samym zrozumienie mechanizmów rządzących naszym ciałem i umysłem, można dowidzieć się umawiają na spotkanie stacjonarnie lub online.

 

Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą.

 

Zapraszam jeżeli:

  •  -szukasz sensu życia,
  • – jesteś na życiowym rozdrożu,
  • – przeżywasz kryzys w życiu zawodowym lub osobistym,
  • – potrzebujesz motywacji,
  • – potrzebujesz poprawienia poczucia własnej wartości,
  • – potrzebujesz wsparcia,
  • – masz trudność z komunikacją,
  • – nie radzisz sobie ze stresem i odczuwasz jego negatywne skutki,
  • – masz trudność z wyznaczaniem celów i ich zdobywaniem,
  • – uważasz, że Twoje życie nie ma sensu,
  • – jesteś sportowcem i chcesz poprawić koncentrację oraz lepiej sobie radzić ze stres przedstartowym.

 

Podczas sesji, wspólnie z klientem odkrywam zasoby, umiejętności, mocne strony i możliwości, które klient wykorzystuje do radzenia sobie z własnymi trudnościami.

 

Podstawą terapii jest relacja klient – terapeuta, ze swojej strony zapewniam o empatii, wyrozumiałości i zrozumieniu. Pracuję w najwyższych standardach, co sprawia, że sesje są prowadzone w zacisznym i przytulnym gabinecie. Obowiązuje mnie tajemnica zawodowa, dlatego nie ma obawy o dyskrecję.

 

Zrób pierwszy krok do lepszego życia i umów się na spotkanie.

 

Zapraszam serdecznie 😊

Izabela Sprengel Glaza PSYCHOLOG

o-nas-Izabela

Jestem psychologiem, absolwentką Uniwersytetu SWPS w Sopocie o specjalności psycholog kliniczny.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ukończyłam roczny kurs w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie „Program Pomocy Psychologicznej w ujęciu Gestalt”. Jestem w trakcie szkolenia w nurcie psychoterapeutycznym TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach) w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Warszawie. Regularnie poszerzam swoja wiedzę i umiejętności w terapii z ciałem. Mam za sobą szereg warsztatów doszkalających w pracy z drugim człowiekiem.

 

Pracuje głównie na zasobach klienta, skupiam się na tym co może zmienić poprzez swój potencjał, towarzysząc mu w odkrywaniu rozwiązań i ich wzmacnianiu. W swojej pracy wykorzystuję różne techniki które łącze aby zadbać o umysł i ciało. Stosuję różne techniki  oddechowe, techniki uważności oraz techniki pracy z ciałem, pozwalające uwalniać napięcia oraz przywracać żywotność ciału. Od kilkunastu lat praktykuje jogę, gdzie ciało i umysł bardzo współgrają, to pozwoliło mi zrozumieć, jak ważne jest ciało gdy cierpi umysł. Moją pasją w pracy z ciałem jest Psychoterapia bioenergetyczna wg A.  Lowena, która przywraca żywotność ciału za pomocą różnorodnych ćwiczeń oraz pracy z oddechem.

 

Moje doświadczenie zawodowe skupia się wokół osób dorosłych, które zdobywałam podczas stażu w szpitalu psychiatrycznym oraz w ośrodku uzależnień.

 

Decydując się na pracę psychologa, terapeuty, przeszłam długą drogę zmian w życiu, gdzie doświadczałam wielu sytuacji oraz emocji, które wystawiały mnie na próbę. Wybierając ta ścieżkę, pomyślałam, że chce żyć świadomiej, lepiej. Mając tą wiedzę i doświadczenie, chce się nim dzielić.

 

Prywatnie jestem żoną i mamą, pasjonatką świadomego i uważnego życia. Kocham przyrodę i aktywne życie. Każdy dzień zaczynam od jogi i…kawy, a kończę z wdzięcznością za nowe doświadczenia.

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

ZOBACZ WIĘCEJ